
Sedací souprava Memphis 861








Sedací souprava Memphis 861 - popis produktu
DostupnostNa objednání
Model MEMPHIS se představuje v moderním, nadčasovém a zároveň elegantním designu. Skutečným poutačem pozornosti je štíhlá a funkční područka, která dodává sedačce jemný a lehký vzhled. Právě díky svému subtilnímu provedení je tento stylový model ideální volbou i do menších obytných prostor.
Každý kus čalouněného nábytku Ponsel je výsledkem dokonalé kombinace německé preciznosti, kvalitního řemeslného zpracování, nejkvalitnějších materiálů, sofistikované funkčnosti a nejmodernějšího designu. Celá sedací souprava se vyrábí lokálně ve Weidhausenu v Horních Frankách. Skutečný tradiční výrobek "100% made in Germany".
Výrobce sedacích souprav Ponsel využívá hned několik různých typů sedáků. Tyto sedáky se liší typem, množstvím a technologií použití materiálů jako jsou pěny a pružiny. Různé typy sedáků pak mají vliv na měkkost a odpružení sezení. U sedací soupravy Studioline si můžete vybrat ze dvou typů sezení:
Classic Spring - typ sezení s pružinovým jádrem Classic Spring přímo vybízí k relaxaci a snění. Tento systém používá firma PONSEL již desítky let. Jedná se o podobný systém jako byl u starých gaučů, které si pamatujeme od babiček, jen s vylepšeným technickým zpracováním (více pružin seskupených do pružinového jádra). Díky tomu již nehrozí protržení potahu pružinou, jak tomu bývalo dřív.
Boxspring - Technologie, která se již léta používá u postelí a kterou firma Ponsel používá také u sedacích souprav. Typ sezení Boxspring není ani příliš měkký, ani příliš tvrdý - je zkrátka akorát. Efekt tohoto systému odpružení je jedinečný a je třeba ho vyzkoušet.
Sedací souprava MEMPHIS umožnuje polohování područek a funci výsubu sedáku. Manuálně nebo pomocí motoru můžete u pohovky nebo dvojsedáku prodloužit hloubku sedáku a vytvořit prostor pro lůžko. Tatu funkce se snadno přizpůsobí vašim požadavkům.
Vybrané látky, nejkvalitnější kůže a masivní vnitřek vytvářejí kvalitní pohovku Ponsel. Na prodejně si můžet prohlédnou širokou nabídku látek a kůže a vybrat si, která se vám nejvíce líbí.
Řemeslné zpracování, ať už šití nebo čalounění, je prováděno výhradně ručně v domácí výrobě a čalounickými specialisty s letitými odbornými zkušenostmi. Doporučujeme využít kontrastního prošití, preciziní ruční práce německých šiček dodá jiskru celkovému vzhledu sedací soupravy.
K sedačce si zvolte z několika variant dřevěných (buk, dub) a kovových nožek.
Jedná se o variabilní sedací soupravu, můžete si sestavit vlastní tvar a velikost sedačky – rovnou, do L, do U, s otevřeným koncem apod. Jednotlivé elementy jsou uvedeny v typovém plánu. Rádi vám s tím pomůžeme.
Soubory ke stažení
Zajímám se o tento produkt
Sedací souprava Memphis 861





Adresa | J. Potůčka 290, 530 09 Pardubice |
Telefon | +420 777 630 913 |
pardubice@m-byt.com | |
Otevírací doba | Po-Pá: 8:30 - 19:00 |
So: 9:00 - 15:00 | |
Ne: zavřeno | |
Více o prodejně |




Adresa | nám. TGM 2, 534 01 Holice |
Telefon | +420 602 660 225 |
holice@m-byt.com | |
Otevírací doba | Po-Pá: 8:30 - 17:30 |
So: zavřeno | |
Ne: zavřeno | |
Více o prodejně |



